Horlaxen nebo svalnatá postava bez námahy. Názory, složení, cena!

By | 12 listopadu, 2020

Nový rok je zvláštní čas, ideální okamžik pro zavedení změn. Někteří z nás je důsledně implementují a někteří od nich upustí v polovině ledna. Do které skupiny patříte? Jaké jsou vaše plány na příštích dvanáct měsíců?

Novoroční předsevzetí

Změním práci, naučím se anglicky – honíme pocit naplnění, ale měli bychom začít od nuly. Možná to, co se chystám napsat, bude vnímáno jako projev marnosti, ale cokoli – risknu to. Věřím, že pro člověka, který je spokojen se svým vzhledem, je mnohem snazší dosáhnout cílů – soukromých i profesionálních. To ukazují moje pozorování a nejen to – mnoho psychologů tuto tezi potvrzuje.

Svaly, tj. Vyšší sebeúcta a sebevědomí!

Sebevědomí je nesmírně důležitá povahová vlastnost, bohužel většina z nás ne. Odkud se tyto závěry vzaly? Mám oči, vidím. Stojím před zrcadlem – po několika dnech balangy, takže nevypadám moc dobře. Oteklý obličej, tmavé kruhy pod očima. Počkejte, nebo to možná není tak špatné? Mám magisterský titul, studiový byt – stísněný, ale můj vlastní. Jedna věc mi chybí, abych byl úplně šťastný – dobrý vzhled. Velké břicho, ohyby, ochablá kůže. Jedinou útěchou pro mě je, že je více lidí jako já. Musíte se jen podívat do nejlepší tělocvičny – nováčka najdete hned po překročení prahu. Poznáte ho podle jeho velikosti a dalších – chová se jako šílenec. Neví, co by teoreticky mohl požádat trenéra o radu. Prakticky? Stydí se – cítí se méněcenný. Hledá pomoc na internetu. Takto naráží Horlaxen – prostředek, pomocí kterého bude bez námahy budovat svaly. Steroid nebo bezpečná náhrada? Odpověď na tuto otázku najdete dále v textu. Zvu tě!

Horlaxen

Informace na internetu ukazují, že jde o skutečný hit! Doplněk milovaný hvězdami – například Gerard Butler, populární skotský herec. Ačkoli hrál v mnoha filmech, pamatuji si ho hlavně pro jeho roli při výrobě „300“. Je to proto, že vyvinul podobu sparťanské válečníčky, zejména pro její potřeby. Podařilo se mu dosáhnout dokonalých rozměrů! Čí je to úvěr? Zaměstnanci koučů, omezující diety, tvrdá práce nebo třeba prášky Horlaxen? Věřím, že to budeme moci společně ověřit. Zůstat v tématu: svalnatý sparťan – hrát roli krále Leonidase už takhle nevypadá. V současné době má blíže k obezitě.

Horlaxen akce

Podle názoru výrobce se jedná o univerzální doplněk. Bez ohledu na to, zda jste ektomorf nebo endomorf, můžete se rozhodnout jej koupit – očekávejte výsledky. A které přesně? – podívej se dolů.

 • Zvýšení svalové hmoty při ztrátě tuku!
 • Rychlejší regenerace!
 • Větší vytrvalost těla!
 • Zvýšení energie Svalnatá postava – bez přehnaných proporcí!

Shrnutí: Horlaxen má být reakcí na problémy mužů, kteří začínají s dobrodružstvím v tělocvičně. Jeho cílem je usnadnit dosažení cíle, motivovat k činu – a jak víte, nic vám nedává takovou kopu jako neustálý pokrok!

Složení Horlaxen

Horlaxen modeluje svaly na buněčné úrovni. Nutí tělo zvýšit produkci oxidu dusnatého, což má zase vést k růstu svalů, ve skutečnosti ne jemu, ale arginin alfa-ketoglutarátu (AAKG) – hlavní složce tablet. Více podrobností naleznete níže.

Arginin alfa-ketoglutarát (AAKG)

Tento podivně znějící název není nic jiného než kombinace argininu se solí kyseliny glutarové a ne jen tak nějak, protože je mnohem silnější než jiné formy dostupné na trhu. Myslím:

 • čistý l-arginin
 • l-arginin hydrochlorid
 • l-arginin malát
 • l-arginin pyroglutamát
 • ethylester l-argininu

Takové duo je zárukou mnohem lepších účinků, vyznačuje se dobrou stabilitou a vstřebatelností. Vykazuje antikatabolické vlastnosti, zvyšuje příliv účinných látek do krve – což má za následek tzv. svalová pumpa.

Svalová pumpa

Svalová pumpa – co se ve skutečnosti skrývá pod tímto sloganem? Dovolte mi ilustrovat to pro vás:

 • velké a tvrdé svaly,
 • viditelné žíly,

za což jednoduše bojuje každý hlídač tělocvičny. Problém je v tom, že se jedná o nestabilní jev. Obvykle trvá několik nebo několik desítek minut po tréninku.


Důležité !!

Účinek svalové pumpy není stejný jako nárůst svalové tkáně! Dalo by se říci, že má motivační roli – povzbuzuje nás, abychom pokračovali v práci na postavě.


Cena, kde objednat?

Ačkoli jste se o doplňku stravy Horlaxen možná dozvěděli z rozhovorů zaslechnutých v tělocvičně, nedostanete ho stacionárně, ale pouze přes internet. Chcete-li jej zahrnout do svého tréninkového plánu, navštivte oficiální web výrobce nebo Allegro. Cena závisí na místě nákupu. Připravte se na útratu 1773 Kč. Ve středu balení najdete 60 tablet.


Mass Extreme síla, svaly, vytrvalost!

Mass Extreme je více než obyčejný doplněk stravy. Na rozdíl od konkurence neslibuje vrbové hrušky, ale motivuje k tvrdé práci. Tablety užívané společně s dietou a pravidelným tréninkem vás přiblíží vašemu cíli – působivým svalům. Podívejte se, co vám mohou nabídnout!

 • Dodávají energii, zvyšují vytrvalost tréninku!
 • Umožní vám trénovat déle a tvrději – zvedejte stále více a více závaží!
 • Urychlují regeneraci těla!

Staňte se nejlepší verzí sebe sama! Vyjděte ze stínu kolegů! Přidejte se ke skupině mužů přesvědčených o vaší hodnotě! Navštivte oficiální webové stránky výrobce a zkontrolujte podrobnosti!


Recenze Horlaxen

Na oficiálních stránkách tabletů najdete pouze pozitivní komentáře. To je docela normální. Výrobce se stará o co nejlepší prodej. Na internetových fórech to není tak pestré – stačí si přečíst diskusní vlákna týkající se doplňování. Stejně jako každá jiná příprava má Horlaxen své příznivce i odpůrce. Z komentářů internátu je jasné, že zlatá střední cesta neexistuje! A já se k němu přihlásím – proč? Odpověď najdete níže.

Jak budovat svalovou hmotu?

Může existovat pouze jedna odpověď – rozumně a moudře. Tvarování postavy je dlouhý proces. Vyžaduje to čas a odhodlání. Jak se říká – úspěch si musí zasloužit. Jak víte, hra stojí za svíčku. Svalnaté tělo není jen větší sebevědomí, ale také:

 • rychlejší metabolismus
 • dobré zdraví
 • síla mládí

Ano, mládí! Díky pravidelnému tréninku a vyvážené stravě můžete svůj věk snížit! Opravdu to funguje! Níže najdete nejdůležitější tipy, které můžete uplatnit v praxi a sledovat, jak se vaše tělo mění!

 • Kalorický přebytek – když budete jíst méně, než vaše tělo potřebuje, nebudete schopni nic vybudovat.
 • Musíte se postarat o pozitivní energetickou bilanci!
 • Dělejte to nejlepší – trénujte 100%!
 • Cvičte sílu! Pokrok s váhami!
 • Pamatujte na regeneraci!

A co je nejdůležitější – nespadejte do rutiny! Nuda zabíjí motivaci, je destruktivní. Pamatujte – vyvážená strava a trénink jsou zásadní. Všechno ostatní – suplementace, regenerační kúra slouží pouze k urychlení procesu budování postavy – účinek zesilují. Hodně štěstí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *