Nutrigo Lab Mass Recenze, akce, složení, cena!

By | 2 listopadu, 2020

My kluci jsme s vizuálními studenty – ženy to chytře používají. Stačí jít do nejlepšího klubu, někde v centru hlavního města – perfektní make-up, outfit zdůrazňující postavu. Jak zpíval Eugeniusz Bodo: sexappeal je něco, co nás vzrušuje. Změna rolí – na co se dívá spravedlivé pohlaví? Ukazuje se, že dámy jsou stejně marné jako my, na čem záleží, je vzhled. Tak jako tak! Funkce jako postava, intelekt nebo smysl pro humor lze vnímat až na druhém místě – při bližším seznámení. Nikdo z nás by proto neměl být překvapen rostoucí popularitou tělocvičny. Ukazuje se, že tomu věnujeme docela dost času – v průměru 18 hodin týdně. Proč tam jdeme? Co děláme?

Mužská silueta, dokonalá silueta – proporce 

Ženy mají pro nás specifické požadavky – široká ramena, radiátor na břiše, vytvarovaný hýždě. Je to pro ně signál, že jste silní a fit. Ba! Trvalé – důsledně sledujete cíl, který jste si vybrali. Chcete vypadat jako Hugha Jackaman nebo Ryan Gosling – nejžádanější typy mužského těla.

Práce na siluetě

Práce na postavě – na první pohled se to zdá být triviální záležitostí. Stačí trénovat a jíst zdravě – tj. … Dokážete správně odpovědět na následující otázky:

 • jak cvičit v tělocvičně?
 • co jíst po tréninku?
 • co jíst před tréninkem?

Ha! A tady tě mám! Chcete začít, ale nevíte kde? Než si domluvíte koučovací konzultaci, přečtěte si můj příspěvek. Zaručuji, že nebudete litovat. Dávka znalostí zdarma!

Jak cvičit v tělocvičně?

Když se rozhodujeme začít s dobrodružstvím v tělocvičně, často nevíme, jakými cviky začít a jak by měl vypadat tréninkový cyklus. V takové situaci se stává zásadní definice cílů v oblasti kulturistiky. Už víte, čeho chcete dosáhnout – usilujete o sochařské proporce, dokonale tvarované tělo. Jak toho lze dosáhnout?

SPLIT nebo FBW – což dává lepší výsledky? 

SPLIT – jinými slovy: split trénink. Spočívá ve cvičení specifické skupiny svalů v jedné tréninkové jednotce – například: v pondělí trénujete nahoru a ve středu dolů. Doufám, že chápete, co tím myslím. Výhody takového systému jsou neocenitelné. Účinky se dostaví v žádném okamžiku. SPLIT umožňuje rychlejší regeneraci a intenzivní stimulaci jednotlivých částí těla. Výsledek? Dokonale tvarovaná silueta. Špatnou zprávou je, že to nebude fungovat pro každého. Vyžaduje praxi a zkušenosti! Naštěstí máme FBW – cvičení celého těla – perfektní řešení pro začátečníky. Zvykne tělo na zvýšenou fyzickou aktivitu. Co přesně to je? Pravidla jsou jednoduchá. Na jednom tréninku procvičíte několik částí těla – čím více, tím lépe. Začínáte s největší a končíte s nejmenší.

 • nohy – dřep s činkou
 • zpět – mrtvý tah
 • hrudník – bench press
 • ramenní svaly – bench press s činkou
 • biceps – ohýbání předloktí
 • břišní svaly – koleno na břiše

Jak jsme již prokázali, jste začátečník. Dobrodružství můžete začít v posilovně od FBW. Otázka: Kdy budete moci skočit na vyšší úroveň? Trénovat SPLIT? Poté, co přestanete postupovat – se budete cítit unaveni. Nejste si jisti, zda to zvládnete? Udělejte kompromis – smíšený trénink. Podle mého názoru je to nejlepší řešení.

Co jíst po tréninku? co jíst před tréninkem? 

Většina lidí začíná své dobrodružství v tělocvičně a přemýšlí, zda se vyplatí trénovat bez řádně naplánovaného plánu výživy. Má taková činnost smysl? Úhel pohledu závisí na místě sezení. Sport bez stravy nám může přinést některé výhody – lepší výkon, flexibilitu, vytrvalost. Problém je v tom, že očekáváte konkrétní výsledky – svalnatou postavu. Nepřekvapím vás tím, že bez „čisté mísy“ nedosáhnete svého cíle. Stravování zvyšuje výsledky. Otázka: co jíst?

Dieta pro svaly, dieta pro hmotu

Kde začít? Stanovení denního kalorického požadavku je výchozím bodem pro vytvoření vyváženého jídelního lístku. Dokonce i nejlepší strava nebude úspěšná, pokud nevíte, kolik máte jíst. Jak to udělat? Na webu není nedostatek hotových kalkulaček. Jediné, co musíte udělat, je zadat heslo do okna vyhledávače: kalkulačka kalorické poptávky – připravena.


Důležité!

Chcete-li růst, musíte skočit na pozitivní rovnováhu – zvyšte svůj kalorický příjem přibližně o 20/30 procent. a sledujte své tělo!


Kalorie nejsou všechno – rozpad makronutrientů je stejně důležitý. Jak jsme již stanovili, chcete budovat vysoce kvalitní svalovou hmotu. Co musíte jíst, abyste dosáhli svého cíle? Měli byste se zaměřit především na bílkoviny a pamatovat na správné poměry sacharidů a tuků.

 • Bílkoviny – 2 kg na 1 kg tělesné hmotnosti
 • Tuky – 25 procent denní kalorický požadavek 
 • Sacharidy – zbytek vašich kalorií 

Kolik jíst a jak často? Doporučuje se jíst pravidelná jídla připravená z přírodních, čerstvých produktů. Měli byste svému tělu dodávat neustálý přísun živin, delší přestávky narušují rychlost ukládání glykogenu a podporují odbourávání bílkovin – základní stavební kameny vašich svalů. Myslím, že vás nemusím varovat, čím to skončí – žádné výsledky. Zajímá vás, jak toho dosáhnout? Vzdát se rodinného a pracovního života a soustředit se na tělocvičnu? Pokud se stanete kulturistou, pokračujte. Nic vám nebrání v tom, abyste svůj každodenní život podřídili „krabicím“. Mám pro vás však jiný plán! Nutrigo Lab Mass – komplexní podpora v procesu budování postavy. Zájem? Zvu vás, abyste si přečetli zbytek příspěvku. Věřte mi a nebudete litovat!

Nutrigo Lab Mass

Nutrigo Lab Mass je doplněk vytvořený za účasti špičkových specialistů – odborníků na výživu, trenérů a kulturistů – lidí, kteří se každý den zabývají sportem. Dokonale znají potřeby lidského těla. Jedná se o optimální složení bílkovin a sacharidů – složek nezbytných pro rozvoj svalové tkáně. Díky tomu dosáhnete trvalých a požadovaných výsledků, aniž byste trávili hodiny v kuchyni – příprava koktejlu trvá méně než 2 minuty! Takto to ve zkratce vypadá, čas na podrobnosti.

Nutrigo Lab Mass pro koho?

Nutrigo Lab Mass je univerzální lék – bude fungovat jak pro začátečníky, tak pro pokročilé. Pokud chcete rychle a efektivně zvýšit svoji svalovou hmotu, je tento doplněk pro vás!

Masové efekty Nutrigo Lab

 • Zvýšení síly a vytrvalosti
 • Rychlejší regenerace svalů
 • Maximalizovaný růst svalů
 • Optimální úroveň GH
 • Žádná únava
 • Konstantní přísun glykogenu

Složení Nutrigo Lab Mass, akce Nutrigo Lab Mass

Úkolem kondicionéru Nutrigo Lab Mass je poskytnout tělu správné množství sacharidů, bílkovin a aminokyselin – látek, které budují svaly. Pomáhá vytvářet pozitivní kalorickou rovnováhu a je ideální náhradou jídla.

 • Kreatin
 • L-gutamin
 • Arginin
 • Ornitna
 • Lizyna
 •  Optipep proteinový hydrolyzát
 •  Isolac proteinový izolát

Četné vědecké studie ukázaly, že tato kombinace má nejlepší účinek na svaly – umožňuje dosáhnout velkolepých výsledků. Kolik je tam pravdy? Na webu Nutrigo Lab Mass existuje spousta kladných názorů. Uživatelé internetu o něm píší v superlativech. Dozvíte se o tom hned – ve zbytku příspěvku najdete skutečné komentáře mužů, kteří se rozhodli koupit kondicionér. Stojí za to se s nimi seznámit.

Recenze Nutrigo Lab Mass

Utratil jsem jmění za hromadné doplňky. Hledal jsem toho pravého už více než rok. Stálo to za to čekat – Nutrigo Lab Mass splňuje moje očekávání. Má skvělou chuť, velmi dobré rozpustné vlastnosti a samozřejmě funguje – konečně jsem začal růst! O něco déle a budu ve formě „divočiny“!

Čokoládová verze mi ukradla srdce. Chutná to jako Nutella. Díky tomu jsem ztratil touhu po sladkostech, které mě místo přibírání na váze zahltilo tukem. Kamarát používá vanilku a také si nestěžuje. Upřímně doporučuji!

Skvělý kondicionér. Dobře se rozpouští a nezůstává v žaludku – nedává pocit těžkosti. Stručně řečeno: git. Pokud jde o účinky – od té doby, co jej používám, mám mnohem lepší výsledky. Začal jsem postupovat, nemám problém s odbíjením kalorií a makra. To je 10/10. Určitě si objednám další balíček.

Nutrigo Lab Mass – chuť, rozpustnost, příprava

Nutrigo Lab Mass se prodává ve dvou příchutích – vanilka a čokoláda. Je velmi rozpustný – nemusíte používat mixér. Bez ohledu na to, zda je smícháte s vodou nebo s mlékem, můžete si být jisti, že nedostanete hustou kaši, ale lahodný koktejl, který si můžete snadno vzít na trénink nebo vypít jako součást jídla. Doporučená denní dávka jsou 4 odměrky (100 g).

Vedlejší účinky Nutrigo Lab Mass

Není co podvádět, hromadné doplňky nejsou moc dobrá věc. To vše kvůli vedlejším účinkům, které mohou doprovázet a užívat. Nadýmání, silné bolesti břicha, průjem – to jsou nejčastější stížnosti spotřebitelů. Naštěstí jste s Nutrigo Lab Mass v bezpečí. Je to kondicionér nejvyšší kvality – bez chemikálií a konzervačních látek. Při použití v souladu s doporučeními výrobce je to pro tělo zcela bezpečné! Žádný z mužů, kteří jej užívají, nezažil výše uvedené příznaky! Naopak! Pánové říkají, že díky laboratoři Nutrigo Lab Mass fungují jejich střeva jako hodinky!

Nutrigo Lab Mass kde koupit?

Nutrigo Lab Mass si můžete objednat online – jednoduše, rychle a bez opuštění domova. Stačí pár pohybů myší. 2178,36 Kč. – tolik zaplatíte za jeden balíček. Co dostanete na oplátku? 300 gramová krabička „střelného prachu“ v chuti dle vašeho výběru. Není to všechno! Zdarma obdržíte odměrku a třepačku, která usnadní přípravu koktejlu a jeho dopravu.

Je Nutrigo Lab Mass schopen nahradit vyváženou stravu?

Nutrigo Lab Mass je koncentrovaný zdroj energie. Poskytuje bílkoviny, sacharidy a aminokyseliny cenné pro svaly. Kondicionér je velmi snadno připravitelný a chutný – není divu, že je tak populární. Otázka: Může nahradit vyváženou stravu? Ne – ze své podstaty se má jednat o doplněk vaší každodenní stravy podporující proces budování svalové hmoty. V kombinaci s racionální stravou urychluje proces budování svalové hmoty. Mám pro to důkazy – výzkum z roku 2004 ukazuje, že muži používající Nutrigo Lab Mass dosáhli mnohem lepších výsledků ve srovnání s těmi, kteří cvičili bez něj. Došlo k výraznému poklesu svalových mikrodat, zvýšení vytrvalosti a účinnosti těla. Shrnutí: Doplněk bílkovin-sacharidů v kombinaci se správně vyváženou stravou může výrazně urychlit proces budování postavy. Rozhodně stojí za to zahrnout to do svého denního menu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *