Recenze kyseliny fosfatidové. Revoluce ve světě kulturistiky!

By | 7 listopadu, 2020

Trpělivost, vytrvalost a tvrdá práce – pevné základy úspěchu. Bez nich svého cíle nedosáhnete. Měli byste je sledovat v každé situaci. Každý den a ve sportu.

Úspěch – tvrdá práce nebo štěstí?

I když můžete mít v životě štěstí – vyhrajte v Lottu tucet bublin a do konce svých dnů nebudete moci pracovat, musíte v posilovně dělat mnohem víc. Nákup členství nestačí. Pouze tvrdou prací budete schopni dosáhnout svého cíle – svalnaté postavy. Pravidelnost je prvním a zároveň jedním ze základních kroků k úspěchu – každý trenér to potvrdí. Jakkoli je důležitá, udělá dobrý plán. Náhodné cvičení, které není přizpůsobeno schopnostem našeho těla, rozhodně nepřispěje k pokroku.

Jak cvičit v tělocvičně? 

Jak cvičit v tělocvičně? Otázka, kterou pokládá většina začátečníků. Tréninkový plán by měl být přizpůsoben nejen vaší stáži nebo dovednostem, ale především cíli, kterého chceme dosáhnout. Budete trénovat jinak na redukci a na hmotnosti. Trénink 5 × 5 – díky němu si vybudujete působivé svalstvo. Split – něco pro pokročilé. Cvičte pokaždé jinou skupinu svalů. Populární okruh – kombinuje vlastnosti vytrvalostního a silového tréninku. Důležité! Nezapomeňte se zahřát! Zapomněl bych – strečink je stejně důležitý!

Tělocvična – žádné účinky

Teoreticky to vypadá malicherně. Kupujete si permanentku, držte se tréninkového plánu, podívejte se na výsledky. V praxi? Může to být jiné. Musíte vzít v úvahu, že vaše akce nemusí přinést výsledky. Nalijete si pot do tělocvičny, držíte misku a nic. Myslím, že se mnou budete souhlasit, že nic není víc demotivující. Co v takovém případě dělat? Vzdát se? Děláš si legraci Skutečný chlap nikdy nepustí. Vždy bojuje za své!

Jak si mohu pomoci? 

Dohodneme se na jedné věci – jsi se mnou na 100 procent. upřímný. V tělocvičně i v kuchyni děláte maximum, a přesto nevidíte výsledky. Co v takovém případě dělat? Všechno naznačuje, že vaše tělo potřebuje další podporu ve formě stimulantu.

Rýže, kuře, kreatin z vás udělají … .. 

Je kreatin jedinou volbou? Vůbec ne! Pomalu se stává minulostí. Byl nahrazen kyselinou fosfatidovou. Je to on, kdo nyní vede mezi sportovci. Čemu vděčí za svoji popularitu? Jak jej použít k vidění účinků? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek naleznete v dnešním textu. Pozvat!

Kyselina fosfatidová – co to přesně je? Krátká definice 

Tato informace vás může srazit z nohou – kyselina fosfatidová je fosfolipid – tuk, který je stavebním kamenem buněčných membrán. Obvykle se vyrábí z lecitinu. V lidském těle plní řadu důležitých funkcí. Nebudu uvádět všechny, zaměřím se na jednoho – důležitého pro každého sportovce. Myslím stimulaci dráhy mTOR.

MTOR kináza – co to je? O čem to je? 

Přeskočme profesionální pravidla – nejste na přednášce, ale na blogu, který vám pomůže vybudovat postavu vašich snů. Široká ramena, radiátor na břiše, úzké boky – to celé doplní proporcionální nohy. Sochařské rozměry? Určitě ano. Každý člověk o ně usiluje. Zpět k věci – co to sakra je ta mTor kináza? Toto je enzym, který vám pomůže dosáhnout vašeho cíle – viz výše. Pokud se však nepodaří spustit, jste v černém zadku. Proto je tak důležité udržovat jej na správné úrovni. Jak to udělat? Odpověď je zřejmá. Existuje důvod, proč je kyselina fosfatidová hrdinou dnešního vstupu. Může se ukázat jako obrovská pomoc v boji o svaly. Důležité! K tomu existuje výzkum!

MTOR kináza – co dalšího si musíte pamatovat?

Pokud si myslíte, že kyselina fosfatidová bude stačit – mýlíte se. Správná hladina mTor kinázy závisí na mnoha faktorech. Vyvážené menu, dostatečný přísun makroživin – to si musíte pamatovat! Nepřekvapím vás tím, že první věc, kterou byste měli udělat, je bílkovina – základní stavební kámen svalů. Kde to hledat? Maso, vejce, ryby, luštěniny, fermentované mléčné výrobky – zdroje považovány za zdravé. Důležitá je také konzumace sacharidů – díky nim se budete moci chránit před vyčerpáním zásob svalového glykogenu! A co tuky? Co mohu napsat – dávejte pozor, abyste to nepřeháněli. Pečlivě kontrolujte jejich spotřebu. Četné vědecké studie uvádějí, že ketogenní (s vysokým obsahem tuku) diety mají škodlivý účinek na aktivaci mTor.

Kyselina fosfatidová ve světle výzkumu 

Tento průkopnický objev šokoval svět vědy – specialisté se pustili do tvrdé práce. Stále přicházejí studie. Co bylo stanoveno? Odpověď se dozvíte za chvíli! Chtěl bych se s vámi podělit o výsledky soudu, který vedl Jordan M Joy – velmi slavná osoba ze světa znalostí a sportu. Pokus proběhl v roce 2016 – shromáždila se skupina 18 mužů se silovým tréninkem: někteří užívali kyselinu fosfatidovou (750 mg denně) a někteří užívali placebo. Výsledky předčily očekávání původce. Podívejte se na účinky, které muži dosáhli při suplementaci lipidů!

  • Zvýšení svalové hmoty – 2,4 kg! To je velmi dobrý výsledek po dobu 8 týdnů. Tím spíše, že účastníci ztratili současně 1,3 kg tuku.
  • Nadprůměrná síla a vytrvalost

Kyselina fosfatidová – jak to funguje?

  • Buduje svaly – umožňuje dosáhnout skutečně velkolepých zisků za krátkou dobu
  • Přirozeně a bezpečně zesiluje anabolismus
  • Reguluje hladinu pH v buňkách
  • Zvyšuje vytrvalost těla – umožňuje vám trénovat častěji a efektivněji
  • Rychlejší regenerace svalů

Důležité!

Kyselina fosfatidová se vyznačuje velmi dobrou absorpcí – funguje již 30 minut po užití!


Kyselina fosfatidová – kde ji hledat?

I když je kyselina fosfatidová v zahraničí velmi populární, v České republice je stále v plenkách. Ve složení stále nejsou žádné doplňky, které by jej obsahovaly – ai když ho někdo najde, dávka volá po pomstě. Abyste měli užitek z jeho užívání, měli byste použít stejnou koncentraci jako ve studiích, které jsem zmínil – 750 mg. Jinak nedostaneme výsledky. Ztratíme čas a peníze.

Cena kyseliny fosfatidové. Kolik to bude stát? 

Kyselina fosfatidová zcela způsobila revoluci na polském trhu kulturistiky. Jak jsem již zmínil, najdete ho pouze v několika produktech. Výše uvedený Mass Extreme se zdá být opatřením, které stojí za doporučení – více o něm najdete na webu. Vaši pozornost si zaslouží také výrobky prodávané v oblíbených online sportovních obchodech – stojí za to se s jejich nabídkou seznámit.

Kyselina fosfatidová – bezpečnost

Mnoho lidí si klade otázku, zda je bezpečné používat kyselinu fosfatidovou. Upřímně mě to vůbec nepřekvapuje. Jeho působení připomíná populární anabolika, jejichž konzumace může mít katastrofální účinky – to, co píšu, je více než jisté! Jak to souvisí s lipidem diskutovaným v dnešním příspěvku? Naštěstí se nemusíte bát. Doposud nebyly hlášeny žádné negativní účinky používání kyseliny fosfatidové. Sečteno a podtrženo: vypadá to velmi slibně! Doufejme, že to tak zůstane!

Souhrn

Kyselina fosfatidová zvyšuje hladinu mTor, což má za následek zvýšenou syntézu bílkovin – rychlejší růst svalové hmoty – zlepšené tělesné parametry. Používá-li se ve spojení se správně vyváženou stravou a pravidelným tréninkem, může přinést skvělé výsledky. Vyzkoušejte to a uvidíte sami!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *