Tablety ovlivňují svalové hmoty. Jen ty nejlepší produkty. pořadí 2020!

By | 9 listopadu, 2020

Ukázalo se, že na velikosti i nezáleží jen v posteli! Existuje spousta věcí, které stojí za to mít správnou velikost! IQ, srdce, sny, bankovní účet a ochrana. Někdy si příliš malé svaly vyžádají více než nedostatek vzdělání – lidi posuzujeme podle jejich vzhledu. Zrak je králem všech orgánů! Doslova potřebujeme několik sekund, abychom si vytvořili názor na kolemjdoucího na ulici. Atletická postava je naším hlavním městem! Dává šanci na lepší výdělky a bujnější společenský život. Jak to postavit?

Atletická postava – jak ji postavit?

Stavbu siluety lze přirovnat k stavbě domu – je to náročný a náročný proces. Co když to nezvládnu? Tato otázka je naprosto oprávněná. Rychlost růstu svalové hmoty závisí na mnoha faktorech, včetně genetické predispozice. V nejhorší situaci jsou ektomorfové – štíhlí, malí lidé s velmi rychlým metabolizmem. I když nejste metabolický nešťastník, můžete s ní mít stále hodně společného – i přes vaše nejlepší úsilí nevidíte účinky. Kde děláš chybu? Jste s největší pravděpodobností ve tmě, zatímco plán hraje klíčovou roli v procesu formování vašeho těla.

Trénink a regenerace – péče o osobního trenéra je luxus, který zažívá málokdo z nás. Většina z nich je sama. Je to špatně? Ne nutně! V historii sportu není nedostatek inspirace! Arnold Schwarzenegger – ikona kulturistiky, zdůrazňuje, že každý je kovář svého vlastního osudu. Buďte jako Arnold! Neomlouvejte se! Najděte si tělocvičnu poblíž svého domova nebo bojujte ve čtyřech zdech. Cvičení doporučené pro začátečníky a mírně pokročilé je FBW, nebo cvičení celého těla. SPLIT bude fungovat pro lidi s mírně delší zkušeností. Často předpokládáme, že cvičením každý den dosáhneme lepších výsledků! Je to naopak. Bez regenerace půjde i ten nejlepší plán do pekla. Podle pokynů The American College of Sports Medicine neměli bychom trénovat více než 2-3krát týdně.

Dieta a suplementace – strava je velmi důležitá, a to jak tehdy, když chceme zhubnout a vybudovat svaly. Existuje tolik metod, kolik je náboženství a víry. Efektivní je ten, který je přizpůsoben individuálním potřebám těla – počáteční váha, věk, zdravotní stav. Důležitý je také životní styl, například druh práce, kterou děláte. Kvůli naprostému objemu každodenních povinností si ne vždy najdeme čas na přípravu zdravých jídel. V takových situacích přijdou na pomoc doplňky stravy – proteinové doplňky, gainery, tablety. Než se rozhodneme je koupit, stojí za to zkontrolovat, které z nich se opravdu vyplatí vzít a kterým je lepší se vyhnout.

Masové doplňky: co brát a čeho se vyvarovat?

Podle definice tvoří doplňky pro hmotnost velmi specifickou skupinu potravin – jsou bohaté na přísady nezbytné pro růst svalů. Použití tohoto typu přípravku je oprávněné, pokud jim nejsme schopni poskytnout jídlo. Při procházení trhu si můžete vybrat několik produktů, jejichž nákup se jeví jako nezbytný k vybudování síly, vytrvalosti – působivých svalů.

Doplněk bílkovin –  je nesporné, že dostatečný přísun bílkovin zaručuje skutečný růst svalů. Bez bílkovin nebude náš cíl dosažen, protože jsou základními stavebními kameny těla. Jsou součástí tělesných tekutin a sekrecí a účastní se regeneračních, regulačních a transportních procesů. Poptávka po této makroživině ve výcviku lidí může být opravdu vysoká.

Kondicionér je rychlý a chutný způsob, jak doplnit nedostatek bílkovin ve vaší stravě. Stojí za to sáhnout po tom, když nám dojde čas na přípravu zdravého jídla. Nejlepší je to udělat po tréninku, kdy svaly potřebují snadno stravitelné bílkoviny a aminokyseliny. Koncentrujte, hydrolyzujte, izolujte – co si vybrat? Čím kratší složení, tím lepší – základním kritériem výběru by měl být obsah bílkovin. Cukr je nežádoucí.

Pills for mass – perfektní řešení pro muže, kteří očekávají maximální účinky na zvýšení svalů, síly a vytrvalosti! Bude to fungovat jak mezi adepty, tak i štamgasty tělocvičny – pomůže to prolomit stagnaci. Zastavení je okamžik, kdy trénink přestane přinášet uspokojivé výsledky. Tablety dodají svalům potřebný stimul a zároveň vyrovnají hladinu testosteronu. Toto je jeden z nejdůležitějších pohlavních hormonů! Urychluje regeneraci, snižuje únavu, chrání před srdečními chorobami, formuje náladu a hlavně – svaly!

Gainer –  je doplněk sacharidů a bílkovin. Používá se k tomu, aby poskytl tělu velkou dávku kalorií za krátkou dobu – příprava koktejlu trvá doslova několik sekund. Doporučuje se zejména pro ektomorfy, tj. Lidi s velmi rychlým metabolizmem. Je to také skvělý produkt pro zaneprázdněné lidi, kteří kvůli nadměrné odpovědnosti nemají vždy čas starat se o správnou kalorickou rovnováhu stravy. K vybudování svalů potřebujete přebytek energie.

Kolik jsme schopni obětovat pro svalnatou postavu? Zdraví a dokonce život! Pokud jde o soutěž, není prostor pro zdravý rozum! Steroidy, protože o nich mluvíme, se těší neustálé popularitě mezi muži, kteří pravidelně trénují v posilovně. Nejčastěji je používají mladí, teenageři, kteří chtějí udělat dojem na své okolí. Nebojí se vedlejších účinků – plešatosti, akné, selhání jater, rakoviny, deprese, gynekomastie, neplodnosti!

Kreatin  je chemická sloučenina, která se přirozeně vyskytuje v lidském těle. Není ho však dost na posílení svalů. Nejdůležitějším cílem doplňování kreatinu je zvýšit vytrvalost. V praxi to znamená, že budeme mít více síly na trénink a zlepšíme naši efektivitu. Důležité! Uvidíme nárůst svalové hmoty! Doporučená forma podání je monohydrát – kreatin v kombinaci s molekulou vody.

BCAA –  jinými slovy, aminokyseliny s rozvětveným řetězcem: valin, isoleucin, leucin. Jedním z nejpopulárnějších použití BCAA je ochrana svalů před katabolismem. Zavedení této směsi do stravy samozřejmě přináší i další výhody, například účinnější regeneraci – pomáhá snížit pocit únavy. Nejlepší je sáhnout po něm po tréninku!

Před tréninkem –  doplněk stravy konzumovaný v období před tréninkem ke zvýšení kondice, vytrvalosti, síly a energie. Dobrý produkt zaručuje fenomén tzv svalová pumpa. Je to pocit, o kterém sní každý nadšenec železa. Srdce začíná bít rychleji, krev cirkuluje jako blázen, svaly nabývají působivé velikosti – účinek trvá až několik hodin!

Tablety ovlivňují svalové hmoty! Hodnocení nejlepších produktů! 

Popularita výživných látek pro sportovce je oprávněná. Dobrý produkt může významně ovlivnit proces budování postavy – usnadněte jej a zrychlete, hlavně bez zbytečných následků! Bohužel ne všichni výrobci jsou k nám upřímní – někteří z nich se uchylují k neetickým praktikám, krmí nás chytlavými titulky: dokonalé svaly bez námahy. Lepší je držet se od nich dál. Doplňky podporují tělo v různých oblastech:

 • poskytnout svalům stavební kameny
 • vytrvalost tvaru
 • zlepšit regeneraci
 • zvýšit účinnost
 • dávají vám energii
 • chrání svaly před katabolismem.

Jsou dokonalým doplňkem vyvážené stravy a tvrdého tréninku – nenahradí motivaci ani důslednost. Racionální přístup je klíčem k úspěchu – působivé svaly! Náš seznam obsahuje různé typy produktů. Počínaje bílkovinnými doplňky, přes gainery a tablety. Je vhodný pro začátečníky, středně pokročilé a pokročilé sportovce. V horní části seznamu jsou nejlépe hodnocené doplňky pro dosažení nejlepších výsledků. Užívat si!

Mass Extreme č. 1 na trhu

První místo obsadil Mass Extreme. Tento produkt je doporučován profesionály – trenéry a kulturisty. Doporučuje to sám Tomasz Kornalewski, mnohonásobný medailista z mistrovství světa a Evropy! Podle jeho názoru složení a působení tablet umožňuje efektivní zvýšení svalové hmoty, minimalizuje riziko „zaplavení tukem“.

Vaše cesta k efektivní hmotnosti!

Na rozdíl od toho, co si myslíte, je masové období jednou z nejtěžších fází formování těla. Podle názoru osobních trenérů je to mnohem problematičtější než redukce. Pevná vůle je podrobena tvrdé zkoušce – nejjednodušší způsob, jak uhasit kalorie sladkostmi a nezdravým jídlem. Pokud chcete budovat svaly, měli byste se jim vyhnout. Stojí za to vsadit na komplexní sacharidy, kvalitní tuky a bílkoviny. Mass Extreme umožní efektivní využití těchto ingrediencí – zvýší vytrvalost těla, dodá sílu a motivaci k tréninku.

Přírodní složení, konkrétní akce

Vzorec Mass Extreme je solidní dávka stimulantů, které byly získány z ověřených zdrojů. Umožňuje vám budovat vysoce kvalitní svalovou hmotu bez zbytečného tuku! Extrakt z pískavice řecké seno, kyselina fosfatidová (PA), kyselina 4-amino-butanová (GABA), kyselina 5-deoxy-adenosylkobalaminová, kyselina D-asparagová (DAA), extrakt z kořene maca – úkolem těchto složek je zesílit anabolismus. Anabolismus je skupina komplexních chemických reakcí, které způsobují růst svalové tkáně. Svaly získají požadovaný tvar a silueta se začne měnit k nepoznání!

Mass Extreme účinnost 

Účinnost Mass Extreme byla potvrzena výzkumem! Vědci z University of Tampa na Floridě prokázali, že pravidelné užívání tablet stimuluje kinázu mTOR, jejímž cílem je regulovat růst svalů. První účinky lze očekávat již po několika týdnech používání! Mluvím o síle, vytrvalosti, velkých obvodech – dokonce až o několik centimetrů za měsíc!

Pohodlí použití

Mass Extreme je nejen nadprůměrná účinnost, ale také pohodlí používání. Přípravek je ve formě neochucených tablet – nezapomeňte spolknout čtyři denně.

Mass Extreme, efekty, které přijdou!

 • Růst svalů!
 • Lepší řezba!
 • Nafouknutá silueta!
 • Více opakování během tréninku!
 • Průběh tréninku!

Mass Extreme recenze mužů 2020

Mass Extreme je produkt, který se těší neutuchajícímu zájmu mužů. Používají ho začátečníci i běžní návštěvníci tělocvičny. Pánové to ocení pro svou akci a složení – až 2,4 kg čisté svalové hmoty za pár týdnů!

 

Nutrigo Lab Strength, síla, motivace!

Je to jediný takový doplněk stravy na trhu! Jedná se o opravdu silnou energetickou podporu! Pomáhá udržovat fyzickou a duševní pohodu. Podporuje také tělo v době chronického nervového napětí, které dnes není těžké najít. Statistiky jsou otřesné! Češi jsou jedním z nejvíce stresovaných národů na světě! Existuje mnoho způsobů boje, ale sport se zdá být nejlepší! Problém je v tom, že nám někdy chybí motivace – Nutrigo Lab Strength nás vytrhne z gauče! Je to dokonalá podpora pro kulturisty, nadšence bojových umění, běžce a triatlonisty.

Patent Nutrigo Lab Strength pro špatný den!

Nutrigo Lab Strength je cesta pro slabší den – ukáže správnou cestu k tréninku. A co víc, díky přítomnosti látek, jako je kreatin malát nebo beta-alanin, podpoří proces budování svalové hmoty.

Složení Nutrigo Lab Strength, akce!

Nutrigo Lab Strength je komplexní ve své činnosti. Obsahuje čerpací a stimulační přísady. Za zmínku stojí také přidání adaptogenů – každý člověk by měl znát jejich vlastnosti! Je to skupina rostlin a správné látky s nadprůměrným potenciálem! Snižují stres, zlepšují průběh anabolických procesů, dodávají energii, posilují tělo a urychlují regeneraci. Horský roh obsažený v kondicionéru změní váš trénink! Doplňky s jeho extraktem jsou dobrou volbou – účinnost potvrzena výzkumem!

Horský růženec 

Horská růže přizpůsobuje organismus měnícím se podmínkám a výzvám života. Umožňuje vám plně využít jeho potenciál – dodává energii, zvyšuje odolnost proti stresu, snižuje hladinu kortizolu, zintenzivňuje anabolické procesy, reguluje hladinu cukru v krvi. Rostlina se cítí nejlépe ve společnosti sloučenin, jako je citrulin, niacin, piperin a pitomec – většinu z nich najdete v Nutrigo Lab Strength. Názory mužů jasně naznačují, že pravidelné užívání doplňku přináší řadu pozitivních výsledků.

Účinnost a účinnost Nutrigo Lab Strength v jednom!

 • Žádné vedlejší účinky!
 • Zvýšení síly a vytrvalosti!
 • Ochrana před škodlivými účinky stresu!
 • Aktivace energetických zásob!
 • Lepší a pestřejší tréninky!
 • Svalová pumpa!
 • Snížení únavy!

 

Testolan strážce mužství!

Testolan je doplněk vyvinutý pro muže, kteří chtějí zkrotit hladinu testosteronu, zvýšit svalovou hmotu, zvýšit libido a zlepšit celkovou sexuální výkonnost. Fitness, síla, vytrvalost – vše na dosah ruky! Testolan je kombinací přírodních rostlinných výtažků, vitamínů a minerálů – díky nim je kompletní!

Proč je testosteron tak důležitý?

Testosteron je nejdůležitější mužský hormon! Určuje efektivitu těla, mysli a sexuality – je zodpovědný za vysokou hladinu libida nebo jeho nedostatek. Jeho úroveň bohužel s věkem klesá, a proto je tak důležité udržovat jej v normálním rozmezí. Důležité je, že tento proces začíná po 30 letech! Důsledky této situace mohou být opravdu hrozné, což vede k:

 • nedostatek libida, erektilní dysfunkce
 • snížení síly a svalové hmoty
 • přebytečný tělesný tuk, zejména kolem břicha
 • podrážděnost, zhoršení pohody
 • problémy s pamětí a koncentrací.

Testolan byl vytvořen tak, aby si s ním žádný muž nemusel dělat starosti – tablety přirozeně a bezpečně normalizují hladinu testosteronu, čímž přispívají  ke zvýšení síly, vytrvalosti a sexuální výkonnosti !

Síla, vitalita a potenciál testelanu!

Testolan je přirozený posilovač testosteronu – nejlepší podpora pro mužské tělo! Odstraňuje negativní účinky tohoto nedostatku hormonů. Perfektní pro redukční období i pro budování svalové hmoty. Má pozitivní vliv na vzhled a pohodu! Je to zcela bezpečná, přirozená alternativa k smrtícím anabolikům!

Složení tablety Testolan

Testolan se vyznačuje bezpečným a různorodým složením. Doplňuje každodenní stravu látkami nezbytnými pro správné fungování mužského těla – včetně hormonální rovnováhy. Pískavice řecké, mletý palcát, kořen maca, ashwagandha – to je jen začátek! Testolan má jedenáct účinných látek! Užívání tablet každý den je zárukou pohody a neuvěřitelné síly!

 • Optimální hladiny testosteronu
 • Snížení únavy
 • Více touhy po sexu
 • Dobrá paměť a soustředění
 • Efektivní cvičení
 • Ochrana proti stresu
 • Dobrý oběh
 • Zvýšení síly
 • Velké svaly

Testolan jak se přihlásit?

Doporučuje se užívat čtyři tobolky denně, nejlépe v různých intervalech. Na účinky nemusíte dlouho čekat – první se objeví po několika dnech používání!

 

Nutrigo Lab Mass Vaše cesta k přibírání na váze!

Jak přibírat na váze a ne tukovat? Otázka hodná Sherlocka Holmese. Je smutné, kolik lidí tento proces přirovnává k beztrestnému konzumaci sladkostí a nezdravého jídla. Ano, abyste mohli růst, musíte jíst více, než vaše tělo potřebuje. Neměli byste však jíst nic. Nutrigo Lab Mass je špičkový gainer! Doplňuje každodenní stravu látkami nezbytnými pro efektivní růst a regeneraci svalů!

Nutrigo Mass Lab NEJLEPŠÍ výherce na trhu!

Nutrigo Lab Mass je složení bílkovin a sacharidů v optimálním poměru. Perfektní řešení pro ektomorfy – lidi s extrémně rychlým metabolizmem ! Umožňuje vám doplnit denní kalorický příjem jednoduchým a dostupným způsobem. Zvyšuje energetické zdroje těla a zlepšuje jeho regeneraci. Vyznačuje se skvělou rozpustností a dobrou chutí! Umožňuje vám efektivně budovat svalovou hmotu!

 • Buduje svaly, zvyšuje sílu!
 • Doplňuje zásoby glykogenu!
 • Poskytuje aminokyseliny!

Skvělý stav mysli, efektivní cvičení!

Nutrigo Lab Mass je produkt, který byl vytvořen ve spolupráci s prvotřídními odborníky na výživu a sportovci. Zohledňuje rozmanité potřeby mužského organismu – živočišný proteinový koncentrát byl obohacen přidáním tří druhů sacharidů. Celek je doplněn o vzorec AOL, který zvyšuje syntézu růstového hormonu. Gainer používaný v souladu s vašimi energetickými potřebami a pravidelným tréninkem je bezpečný a nezpůsobuje vedlejší účinky – nedochází k přebytku tělesného tuku! Velkolepá svalová hmota je na dosah ruky!

Nutrigo Lab Mass chuť, rozpustnost

Co je třeba vzít v úvahu při nákupu kondicionéru? Klíčovou otázkou je samozřejmě složení – obsah bílkovin a sacharidů. Množství je stejně důležité jako kvalita! Je také nemožné nezmínit rozpustnost a chuť, faktory, které obvykle určují pravidelnost.

 • Příchuť – Nutrigo Lab Mass je k dispozici ve dvou příchutích: vanilka a čokoláda. Má vysoký index sytosti – na rozdíl od konkurence nezpůsobuje záchvaty hladu ani gastrointestinální onemocnění!
 • Rozpustnost – Nutrigo Lab Mass se vyznačuje velmi dobrou rozpustností – nezanechává žádnou pěnu ani hrudky. Hodí se dobře k vodě a mléku.

Nutrigo Lab Mass pro koho to bude vhodné?

Nutrigo Lab Mass se doporučuje pro fyzicky aktivní lidi zaměřené na budování svalové hmoty. Jedná se o rychlý a chutný patent na doplnění kalorií ve vaší stravě. Denní dávka gaineru je velmi individuální záležitost. Pokud jde o dobu, kdy by měla být spotřebována, máme také docela dost manévrovacího prostoru.

 

Nutrigo Lab Regeneration

Regenerace je jedním z nejvíce podceňovaných prvků tréninkového plánu. Mnoho lidí podceňuje jeho roli v procesu budování postavy, zatím je to zásadní. Bez odpočinku není možný vývoj svalů a síla! Tento proces by měl začít v tělocvičně – po každé dobře propracované sérii je čas na pauzu! Můžete jej použít ke spotřebě Nutrigo Lab Regeneration!

Regenerace a síla pro další tréninky!

Existuje mnoho ověřených způsobů regenerace – spánek, chůze, masáže, sauna. Je také nemožné nemluvě o stravě – vaše svaly potřebují surovinu! Nutrigo Lab Regeneration jim poskytne všechny potřebné látky!

 • Protein WPH Optipep ®  vyznačuje se velmi dobrou stravitelností, obchází trávicí proces – jde tam, kam potřebuje. Zlepšuje proces budování svalové hmoty.
 • PeptoPro® kaseinový hydrolyzát  utváří vytrvalost těla!
 • BCAA rozvětvené aminokyseliny, citrulin malát , AAKG 2: 1   snižují únavu – projev tvrdého tréninku. Umožní vám získat sílu pro další sezení!

Nutrigo Lab Regeneration Vaše tajná zbraň!

Nutrigo Lab Regeneration není falešná, ale skutečná inovace! Je to jediný takový přípravek na trhu! Odstraňuje únavu, urychluje regeneraci svalů, zlepšuje metabolické procesy, doplňuje hladinu aminokyselin!

Návod k použití Nutrigo Lab Regeneration, chuť

Nutrigo Lab Regeneration by mělo být dosaženo ihned po tréninku, aby se doplnila ztracená energie. Doplněk má příjemnou jahodovou příchuť a lze jej snadno vzít s sebou do posilovny.

 

GH Balance Growth Hormone

Jedná se o anabolický doplněk, který urychluje proces budování svalové hmoty. Umožňuje vám zvýšit přirozenou úroveň síly, vytrvalosti a testosteronu. Obsahuje tři funkční složky, včetně GHFactor-7 ™  – směsi navržené s ohledem na potřeby mužského těla!

Růstový hormon

Růstový hormon je produkován hypofýzou. Stimuluje růst kostí, orgánů a svalů. Intenzita sekrece určuje mnoho složek: věk, hmotnost, výška. Důležité jsou také faktory prostředí – stres zhoršuje jeho produkci. Jak nedostatek, tak nadbytek HGH mohou způsobit řadu zdravotních problémů. Přiveďte k nanismu nebo gigantismu. Doplněk stravy GH Balnce byl vytvořen pro muže, kteří chtějí přirozeně zvýšit jeho hladinu. Je to mnohem bezpečnější řešení než nelegální syntetika.

Výhody používání GH Balance

Působivé svaly bez jakéhokoli úsilí, dalšího tréninku a stravy – takto to inzeruje výrobce. Osobní trenéři mají bohužel úplně jiný názor. GH Balance nemůže nahradit pravidelné tréninky a vyvážená jídla!

GH Balance kdy koupit?

Nedostatek pokroku v tělocvičně nemusí nutně znamenat nízkou hladinu HGH. Školení je pouze impuls, konečný výsledek se skládá z mnoha aktivit. To, co děláme po zbytek dne, je zásadní. Seznam viníků je opravdu dlouhý!

 • Příliš málo kalorií ve stravě
 • Nesprávná technika cvičení
 • Přebytek prázdných kalorií v nabídce
 • Příliš intenzivní cvičení
 • Nízké množství spánku
 • Chronický stres
 • Hlasitost tréninku je příliš nízká

K tomu, aby tělo produkovalo správnou hladinu růstového hormonu, je nezbytný hygienický životní styl – přiměřený spánek, racionální výživa, pravidelný trénink.

GH Balance vedlejší účinky

Ačkoli výrobce zajišťuje, že doplněk GH Balance je zcela bezpečný a nezpůsobuje vedlejší účinky, buďte při jeho používání opatrní!

 

Co skrývá BCAA?

BCAA není nic jiného než aminokyseliny s rozvětveným řetězcem – valin, isoleucin, leucin. Doplňky s BCAA ve složení se doporučují jak pro profesionální trénink, tak pro amatéry v tělocvičně. Inhibují aktivitu testosteronu, udržují svaly v dobré kondici, mají antikatabolické vlastnosti! Kromě toho mají pozitivní vliv na regeneraci – snižují pocit únavy.

BCAA ve světle výzkumu

Působení BCAA potvrzují četné vědecké studie, experimenty a testy. U jednoho z nich se ukázalo, že lidé užívající 10 g BCAA před a po návštěvě tělocvičny si mnohem méně často stěžovali na bolesti svalů nebo kloubů. Kromě toho zaznamenali větší nárůst svalové hmoty!

Jak používat BCAA k vidění účinků?

Odborníci doporučují dávku 0,5 g až 1 g prášku na 10 kg hmotnosti. BCAA by se měl používat asi 60 minut před a 15 minut po tréninku. Ve dnech volna z posilovny se doporučuje ranní a večerní suplementace – nalačno a bezprostředně před spaním. Selhání jater je kontraindikací užívání BCAA. Není důvod se této kombinaci během dospívání vyhýbat.

BCAA prášek, tablety nebo možná výstřel?

Na formě aplikace moc nezáleží. Vyberte si ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám. Doplňky ve formě prášků a broků ne vždy chutnají tak, jak bychom si přáli. Ne! Mohou způsobit nežádoucí účinky – sladidla, která obsahují, podporují nadýmání, průjem a nepříjemné plyny. Ve světle těchto informací se tablety zdají být mnohem lepším řešením.

 

Bude vás kreatin divoký?

I když kreatin nenahrazuje trénink ani stravu, může pomoci při procesu hromadění. Tato organická chemická sloučenina hraje v lidském těle zásadní roli: syntetizuje bílkoviny, zvyšuje sílu a výkon. Kromě toho zabraňuje tvorbě bolestivosti a umožňuje tak častější a efektivnější cvičení!

Vlastnosti kreatinu

Kreatin způsobuje, že svaly rostou rychleji. Kromě toho zlepšuje proces regenerace – co to znamená? Jednoduše řečeno: zvyšuje naši efektivitu, umožňuje pokročilejší trénink a lepší výsledky. Není všemu konec! Tato sloučenina chrání tělo před škodlivými účinky stresu – udržuje kortizol pod kontrolou.

Monohydrát, malát nebo možná citrát? Co si vybrat

Různorodá nabídka ztěžuje výběr vítěze. Ve skutečnosti byste měli sledovat své vlastní potřeby. Monohydrát je nejlevnější, bohužel může dráždit trávicí systém. Pokud máme žaludeční potíže, sáhneme po mnohem delikátnějším malátu. Je nemožné nezmínit přírodní zdroje kreatinu. Produkty, které jej obsahují, jsou: vepřové, hovězí, sledě, losos, brusinky, mléko.

Dávkování

Kolem užívání kreatinu vzniklo mnoho mýtů – fáze, cykly, polocykly, načítání. Dvě nejčastěji doporučené metody jsou 1,5 g na lačno, bezprostředně po probuzení a ihned po tréninku. Ve dnech volna z posilovny by měla být tato dávka snížena.

 

Glutamin

Glutamin je vysoce ceněn sportovci a nejen – má mnoho cenných vlastností. Některé z nich překračují práh tělocvičny. Tato organická chemická sloučenina podporuje imunitu, regeneruje strukturu střev a urychluje proces hojení ran. Jak to ovlivňuje svaly?

Úloha g lutaminu při budování hmoty

Glutamin hraje klíčovou roli v procesu syntézy svalových bílkovin – reguluje hladinu kortizolu a předchází katabolismu. Je to vynikající zdroj energie – motivuje vás k tréninku a zlepšuje regenerační proces.

Glutamin v potravinách

Glutamin se přirozeně vyskytuje v lidském těle a lze jej najít také ve stravě. Vejce, hovězí maso, kuřecí maso, mléko, tofu, bílá rýže, kukuřice – pestrá nabídka je nejjednodušší způsob, jak doplnit jakýkoli nedostatek.

Glutamin v doplňcích stravy

Pro lidi, kterým záleží na stravě, může být další doplňování zbytečné – alespoň v souvislosti s budováním svalové hmoty. Glutamin je účinný v prevenci příznaků přetrénování. Mluvím o nevolnosti, silné bolesti břicha nebo celkové únavě.

 

Somatodrol 

Somatodrol je jedním z prvních posilovačů testosteronu na trhu. Jeho debut se uskutečnil před několika lety, přesněji v roce 2014. Od té doby se hodně změnilo – vůdce byl vyloučen konkurencí. Má daleko od moderních řešení.

Silné stránky somatodrolu

Jako každý jiný produkt, i Somatodrol má své klady a zápory. Cena se dostává do popředí – pouze 49 PLN za balíček! Design si zaslouží vyznamenání – žlutý, nezapomenutelný obal a všestrannost. Doporučuje se všem sportovním nadšencům – lidem usilujícím o rozvoj svalové hmoty s redukcí, adeptům a pravidelným návštěvníkům tělocvičny.

Somatodrol slabosti

Somatodrol je produkt se silným stimulačním účinkem. Složení připomíná hubnutí, obsahuje kajenský pepř, guaranu – látky, které urychlují proces spalování tuků. O naše svaly se zase postarají aminokyseliny. Konkurence nám může nabídnout mnohem více.

Jak používat Somatodrol k přibírání na váze?

Samozřejmě, stejně jako u jiných přípravků, by měl být Somatodrol užíván ve spojení se zdravou a vyváženou stravou a pravidelným tréninkem v tělocvičně. Dvě kapsle denně, vypité hodně vody na lačný žaludek – to jsou doporučení výrobce. Díky vysokému obsahu termogenních látek vám Somatodrol pomůže zhubnout zbytečné kilogramy. Úspěšně nahradí před tréninkem – zvyšuje efektivitu a snižuje únavu. Díky tomu si budeme moci dovolit častější a ještě intenzivnější trénink v tělocvičně.

Somatodrol zažívá muže

Somatodrol je produkt s mnohaletými zkušenostmi, již si vytvořil názory. Názory na jeho účinnost jsou rozdílné – někteří říkají, že je to dobré opatření za dostupnou cenu, jiní naopak! Někteří muži mu vyčítají chyby a selhání těla. Pravda bohužel je, že jsme zodpovědní za jeho tvar. Dodatek je pouze doplněk – nepomůže, pokud selžeme v jiných oblastech.

 

Probolan 50

Kdysi vůdce, dnes průměrný. Probolan 50 je produkt, který debutoval na našem trhu v době, kdy trénink kování nebyl tak populární jako nyní. Jen málo cvičilo, často v garážích nebo sklepech. V současné době téměř každé město má alespoň dva profesionální fitness kluby – a je to tak. Sport je zdraví!

Akce, účinky Probolan 50

Probolan 50 je směs složek, které zlepšují fungování mužského těla – mají pozitivní vliv na metabolismus, utvářejí hormonální rovnováhu. Zvyšuje vytrvalost, umožňuje častější a efektivnější cvičení – bez únavy! Muskulatura viditelná pouhým okem je otázkou času! První efekty by se měly objevit po 48 hodinách!

Složení Probolan 50 tablet

Probolan 50 je zcela přírodní doplněk stravy. Na rozdíl od drahých a škodlivých anabolik má přirozené složení. Základní látkou je epihydroxetiolan-17-esterová matrice – sloučenina, která stimuluje práci hypofýzy, orgánu odpovědného za produkci růstového hormonu. Účinek? Svalová hmota se zvyšuje a vy vypadáte stále lépe!

Probolan 50 fórum pro sportovce

Probolan 50 neunikl pozornosti sportovců, konkrétně uživatelů fóra. Pánové krok za krokem analyzují jeho fungování a složení. Rovněž odkazují na výzkum Dr. Stevena Price, který podle údajů PubMed neexistuje. Doplněk si však vede skvěle – na trhu od roku 2009.

Probolan 50 stojí za to?

Probolan 50 má bezpečné a přírodní složení. Není to jen matrice epihydroxetiolan-17-esteru, ale také tribulus terrestris a kofein. Při pravidelném užívání může mít pozitivní vliv na tělo – přidat energii, motivovat k tréninku, snížit únavu. Nemá však žádnou hnací sílu – nenahradí dietu a trénink. Můžeme zapomenout na okamžitou (48hodinovou) transformaci postavy.

 

Metadrol je přírodní anabolikum

Metadrol je přírodní anabolikum, bezpečná alternativa k populární v kruhu pseudo-kulturistů Metanabol. Metanabol, také známý jako „značka“, je steroid používaný ke zvýšení svalové hmoty, který je spojen s velkou hrozbou pro zdraví a život! Jeho škodlivost je významná! Může mít za následek poškození vnitřních orgánů, gynekomastie, erektilní dysfunkce, agresi a emoční labilitu.

Jak Metadrol ovlivňuje postavu?

Metadrol je nabídka pro muže nespokojené se vzhledem své postavy, stimuluje růst svalové hmoty a zvyšuje vytrvalost těla. Při pravidelném používání se může ukázat jako velmi dobrý a efektivní doplněk stravy a pravidelného tréninku v tělocvičně.

 • Kvalitativní hmota – nulový tuk, čistá svalovina!
 • Velkolepá socha – dokonale obrysové, napnuté svaly!
 • Více energie – efektivní cvičení!
 • Zvýšení sebevědomí – život bez komplexů!

Unikátní vzorec Metadrol 

ATP neboli adenosintrifosfát hraje klíčovou roli v procesu formování těla – je nosičem energie. Užívání tablet Metadrol je zlepšit. Vzorec HGRX-3 [2-Hydry-3-Methox 0H2] v nich obsažený stimuluje anabolické procesy – vývoj svalů, zvyšuje vytrvalost těla.

První účinky Metadrol

Kdy můžeme očekávat, že první účinky Metadrolu opravdu závisí na našem odhodlání – systematické užívání, frekvence tréninku a strava. Někteří lidé je zažívají po 2–3 týdnech pravidelného doplňování!

 

Horlaxen svaly bez námahy

Horlaxen je odpovědí na problémy moderních mužů – chronickým nedostatkem času a nedostatkem odhodlání. Doplněk nás má motivovat k jednání! Podporujte pravidelné návštěvy posilovny a držte se své stravy. Zjevně to použil sám Gerard James Butler – imitátor role krále Leonidase ve filmu „300“.

Univerzální aplikace Horlaxen

Horlaxen je univerzální doplněk – bude fungovat jak u ektomorfů, tak u endomorfů. Zaručuje pozoruhodný nárůst svalové hmoty, rychlejší regeneraci, zvýšení síly a vytrvalosti. Dokonalá silueta bez přehnaných proporcí – tak to v kostce vypadá.

Horlaxen vs. oxid dusnatý

Horlaxen stimuluje tělo ke zvýšení produkce NO – je to nejžádanější složka, pokud jde o trénink. Oxid dusnatý rozšiřuje krevní cévy, umožňuje dosáhnout tzv. Efektu. svalová pumpa. Je to pocit, o kterém sní každý sportovní nadšenec!

Horlaxen to funguje?

Horlaxen, stejně jako jakýkoli jiný produkt, má své příznivce i odpůrce. Někteří ho oceňují pro jeho přirozené složení, jiní obviňují producenta, že je pokrytecký. Tvrdí, že proces formování těla vyžaduje čas a odhodlání – zdravá strava, pravidelné tréninky v tělocvičně. Bohužel je na tom spousta pravdy.

Hromadné doplňky! Co koupit?

Proces kulturistiky začíná v kuchyni a končí v tělocvičně. Ale předtím nás čeká ještě jedna zastávka – pro některé to bude obchod s doplňky a pro ostatní naše pořadí. Je nesmírně důležité poskytnout vašim svalům odpovídající podporu. Jaké faktory je třeba vzít v úvahu při výběru? Věk, zdravotní stav, tréninkové období, cíl. Zvláštní pozornost by měla být věnována tabletám – mají různorodější složení než doplňky, a proto poskytují lepší výsledky. Pracují na několika úrovních:

 • stimulovat růst suché svalové hmoty
 • dávají vám energii
 • zvýšit efektivitu tréninku
 • zlepšit proces regenerace
 • zvýšit svalovou sílu a vytrvalost

Nelze nezmínit speciální produkty – stimulaci a zlepšení regenerace. Fyzická aktivita je nepostradatelnou součástí procesu budování těla. Bez ohledu na to, zda se rozhodneme navštívit tělocvičnu nebo bazén, musíme zajistit správnou intenzitu. Ale někdy se něco pokazí, chybí nám síla a motivace. Před tréninkem nás vytáhneme z paží gauče a energicky nakopneme. Po intenzivním sezení stojí za to uvolnit, tj. Odpočinout si svaly. Tento proces podporují doplňky obsahující bílkoviny a rozvětvené aminokyseliny BCAA.

Souhrn

Hromadné doplňky – oponenti je považují za zbytečné doplnění, příznivci za základní prvek formování postavy. Je samozřejmé, že by neměly být považovány za lék! Žádný z nich nemůže soutěžit s dietou nebo tréninkem! To však neznamená, že jejich použití nemá smysl. Naopak! Dobře zvolený produkt zvýší efektivitu našich aktivit. Budeme schopni provádět náročnější a pokročilejší cvičení, postupovat s váhami, užívat si síly a stále větší okruhy!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *