Testolan – Zkontrolujeme, jak tablety testosteronu fungují!

By | 13 listopadu, 2020

Ačkoli suplementace není podstatným prvkem práce na postavě, může se její podpora v této velmi obtížné a náročné době pro naše tělo ukázat jako neocenitelná. Ti, kdo se alespoň jednou snaží o ideál, vědí, jak těžké je ho dosáhnout. Na cestě nás čeká mnoho nebezpečí, například pokles motivace, který snadno zjistíme, když výsledky nebudou viditelné. Testolan nás má před tím chránit. Budeme si každý den všímat pokroku. Myslím, že se mnou budete souhlasit, že vás nic nedělá, abyste se chovali jako měnící se proporce vašeho těla!? Jak je to? Jste připraveni na změny svého plánu? Tak jako tak! Na co se vůbec ptám! Neakceptuji negativní odpověď!

Testolan

Abyste pochopili smysl používání přípravku Testolan, musíte si uvědomit jednu důležitou věc. Mám na mysli roli endokrinního systému v lidském těle. Proč je to tak důležité? Co mu dlužíme?

Endokrinní systém – role, akce, funkce

Endokrinní systém je skutečně fascinující systém, ve kterém hormony – biologicky aktivní látky působící jako tzv vyslanci – umožňují mezinárodní komunikaci: zasílají štítné žláze, ledvinám, slinivce břišní, varlatům nebo nadledvinám informace o tom, co mají dělat. Stručně řečeno, dávají jim rozkazy.

Sexuální hormony

Pokud endokrinní systém (termín je používán zaměnitelně) funguje dobře, je vše v pořádku. Cítíme se skvěle, jsme plní energie. Problém nastává, když jsou na lince poruchy – ahoj, ahoj hormony! Neslyším tě! Nedostatek komunikace – pak máme co do činění s výrazným poklesem formy, nízkou náladou, zhoršením vzhledu. Shrnutí: zdraví se zhoršuje. Pokud jde o povahu této stránky, chtěl bych se zaměřit na pohlavní hormony – samozřejmě mužské: to jsou androgeny, mezi kterými je testosteron lídrem. Jak se ukázalo, je zodpovědný nejen za naše reprodukční schopnosti. Dokáže mnohem víc – formuje tělo. Právě jemu dlužíme naše svaly a sílu nebo nedostatek. Proto stojí za to postarat se o jeho správnou hladinu v těle. Jak se projevují nedostatky testosteronu?

 • Žádná touha po sexu
 • Únava, únava – široce chápaný pokles formy
 • Problémy s budováním postavy – žádné účinky navzdory dietě a tréninku
 • Nadměrné vypadávání vlasů
 • Změny nálady
 • Zhoršení paměti a koncentrace
 • Poruchy spánku
 • Přebytek tělesného tuku kolem břicha Je to on, díky komu se cítíte jako skutečný chlap

V okamžiku, kdy dojde k jeho deficitu, ztratíte hodnotu – selžete v posteli, v tělocvičně a v každodenním životě. Není tedy divu, že chcete maximalizovat hladinu testosteronu v krvi.

Jak si pomoct?

Existuje mnoho přirozených metod k vyrovnání hladiny testosteronu v krvi. Změna stravovacích návyků – snižování sacharidů ve prospěch bílkovin a tuků. Problém je v tom, že to není vždy dost. V takové situaci se doporučuje užívat doplňky, které nám na rozdíl od škodlivých steroidů umožní řešit problém bezpečným a neinvazivním způsobem.

Testolan akce

Vynikajícím příkladem takového opatření je Testolan. Efektivní způsob, jak zvýšit hladinu testosteronu v krvi, a tím:

 • neustálý pokrok v tréninku
 • rychlejší růst svalů
 • zvýšení libida
 • výrazné zlepšení nálady
 • dokonale tvarovaná silueta

Jedná se o inovativní přípravek s přírodním složením, který zajišťuje správné fungování endokrinního systému. Někteří lidé srovnávají jeho působení s anaboliky – je těžké s nimi nesouhlasit – Testolan přináší téměř okamžité výsledky. Což nic nemění na skutečnosti, že na rozdíl od nich je to pro tělo zcela bezpečné. Testolan je na trhu již několik dobrých let – během této doby si muži, kteří jej užívali, nevšimli žádných vedlejších účinků – pouze pozitivní. Existuje důvod, proč byl produkt oslavován jako „nejinovativnější doplněk“ posledního desetiletí! Nastavil laťku vysoko – konkurence má to pravé oříškové!

Testolan složení

Sportovci nazývají Testolan přirozeným anabolikem, a to z dobrého důvodu. Obsahuje látky, které jsou charakterizovány tímto účinkem. Uvolněte se – žádný z nich není škodlivý! Jedná se o rostlinné výtažky, vitamíny a minerály, které mobilizují mužský hormonální systém k práci – umožňují dosáhnout optimální koncentrace testosteronu v krvi. Tím přispívá k:

 • zvýšení síly a svalové hmoty
 • zvýšená energie a libido
 • zlepšit náladu

Podrobné informace o tomto tématu naleznete níže!

 • Pískavice řecké seno – reguluje hladinu testosteronu v krvi
 • Pozemský palcát – posiluje svaly
 • Kyselina DAA – dodává energii
 • Kořen Maca – zrychluje proces stavby těla
 • Korejský ženšen – zvyšuje vytrvalost těla
 • Ashwagandha – umožňuje vám postupovat: zvedat stále více a více závaží Granátové jablko – má pozitivní vliv na účinnost
 • Černý pepř – posiluje svaly a urychluje jejich regeneraci
 • Fosfatidylserin – podporuje metabolismus tuků, umožňuje vám budovat vysoce kvalitní svalovou hmotu
 • Hořčík – reguluje svalové napětí
 • Vitamin E – chrání před předčasným stárnutím těla

Testolan

Testolan je jedinečná směs účinných látek, která zvyšuje hladinu testosteronu a tím eliminuje následky jeho nedostatku. Umožňuje vám dosáhnout siluetu vašich snů – dodává energii a zvyšuje vytrvalost těla.

 • Díky tomu vaše tréninky naberou tempo, zvednete stále více a více závaží.
 • Přestávky mezi sadami budou omezeny na minimum.
 • Budete trénovat častěji a efektivněji – čas potřebný k regeneraci se výrazně sníží.

Jak jste již pravděpodobně zjistili, získá se nejen vaše postava, ale také vaše libido. Probudí se ve vás skutečný sexuální démon! Mnoho mužů, kteří pravidelně trénují v tělocvičně, si stěžují na nízkou sexuální touhu. Co je toho příčinou? Tato otázka koluje v tělocvičně již dlouhou dobu. Sportováním, překonáváním slabostí se člověk stává skutečností – odměnou je pohled na dokonalou postavu. Reakce těla je srovnatelná s reakcí dosaženou během orgasmu. Summa summarum: cíl nás může natolik pohltit, že se soustředíme pouze na něj, a ne na potřeby varlat. Testolan tomu dokáže zabránit. Díky těmto tabletům se stanete nejlepší verzí sebe sama!

Recenze Testolan

Mnoho mužů se bojí tohoto typu produktu, což je způsobeno špatnou pověstí anabolik. Tento jev se vyskytuje hlavně mezi začátečníky. Adepti v tělocvičně říkají, že hromadné doplňky jim ublíží. Naštěstí se mohou spolehnout na pomoc starších zkušených kolegů, kteří se rádi podělí o své názory na tablety Testolan.

Testolan je testosteronová bomba! Než jsem se ho rozhodl koupit, nevěřil jsem, že tento hormon hraje tak důležitou roli v procesu budování těla. Teď jsem to prožíval těžce – předtím, když jsem trénoval bez podpory – kromě stravy jsem nebyl úplně spokojený se svým vzhledem, i když jsem na tom tvrdě pracoval. Od té doby, co jsem začal užívat Testolan, se výsledky dostavily. Mám více energie, nabral jsem svaly a nakonec se mi podařilo dosáhnout proporcí, o kterých jsem vždy snil. Testolan je moje číslo 1 – rozhodně doporučuji!

Byl jsem mučen váhami a stál jsem na místě – vypadal jsem jako pažitka, i když jsem byl na silném kalorickém přebytku. Ba! Každý den dávám gainery . Bohužel jsem se cítil hrozně – plynatost, silné bolesti břicha. Změnil jsem je na Testolan a bylo to býčí oko. Získal jsem energii a sílu. Nakonec jsem začal vidět účinky pravidelných návštěv tělocvičny. Pořád bojuji. Doufám, že brzy dosáhnu svého cíle!

Ačkoli používám Testolan pouze měsíc, účinky už vidím. Cvičím častěji, zvedám těžší váhy, což se samozřejmě promítlo do vzhledu mého těla. Určitě si objednám další balíček. Doufám, že se letos v létě dostanu do formy!

Testolan v očích lékařů

Názory spotřebitelů jsou potvrzeny v komentářích specialistů – osobní trenéři, andrologové a sexuologové doporučují Testolan. Podle jejich názoru není motivací k nákupu pouze zlepšení vzhledu nebo sexuální výkonnosti, ale především zdraví! Jak roky plynou, hladiny testosteronu v těle klesají – k tomu dochází postupně, jakmile dosáhnete třiceti, což je mnohem nebezpečnější než impotence nebo špatný vzhled: zvýšené riziko úmrtí.

Testolan kde koupit?

Tablety Testolan si můžete koupit přes internet – k zahájení léčby stačí několik kliknutí myší.

Testolan, jak se přihlásit?

Na rozdíl od populárních práškových doplňků je doplnění přípravkem Testolan velmi jednoduché. Jediné, co si musíte pamatovat, je zapít tabletu vodou. Doporučená denní dávka odpovídá čtyřem tobolkám.

Stojí to za to?

Určitě ano. Ačkoli ideály neexistují, Testolan má předpoklady se jím stát. Objednejte si ho a zkontrolujte, zda si toto jméno skutečně zaslouží!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *